گروه دوران
بسته
(0) دانلود فایل
شما هیچ موردی قابل دانلود ندارید!
شماره تماس : 43585
دسته بندی ها
  فیلترها
  Preferences
  جستجو

  آموزش مجازی سازی با VMWARE

  آموزش مجازی سازی با VMWARE

  گروه دوران ارائه کننده تجهیزات شبکه، امنیت و خدمات حوزه فناوری اطلاعات و مخابرات با استفاده از اساتید به نام و دارای مدارک بین المللی در حوزه مجازی سازی برای مشتریان سازمانی خود اقدام به برگزاری دوره های VMware و Hyper-V می نماید در این خبر نامه شما رو با برخی از دوره های تخصصی و پرکاربرد VMware آشنا می کنیم.


  VMware vSAN: Deploy and Manage v6.6
  در این دوره سه روزه، شما بر روی راه کار استقرار و مدیریت ذخیره سازی به وسیله VMware VSAN 6.6 تمرکز خواهید کرد. شما یاد خواهید گرفت که چگونه vSAN به عنوان یک مولفه مهم در مرکز داده تعریف شده توسط VMware عمل می کند. با تکمیل تمرینات آزمایشگاهی و تجربه عملی با مفاهیم vSAN آشنا خواهید شد.

   


  VMware vSAN: Production Operations V6.x

  در این دوره سه روزه، شما با تمرکز بر مهارت های ساخت پیکربندی و انجام وظایف روزانه مدیر و کاربر نهایی با VMware vSAN 6.x تمرکز خواهید کرد. با استفاده از دانش مدرس و تمرینات آزمایشگاهی، تجربه عملی لازم جهت کار با vSAN را به دست خواهید آورد.

   


  VMware vSAN: Troubleshooting Workshop V6.x

  در این دوره دو روزه، شما تمرکز خود را بر یادگیری ابزار و مهارت های لازم برای رفع عیب در پیاده سازی VMware vSAN 6.6 خواهید کرد. و با استفاده از دانش مدرس و تمرینات آزمایشگاهی چالش برانگیز، تجربه عملی مفید در خصوص مفاهیم و نحوه عیب یابی vSAN را به دست خواهید آورد.

   


  VMware NSX: Install, Configure, Manage V6.4
  این دوره آموزشی پنج روزه، جامع VMware NSX را به عنوان بخشی از مرکز داده تعریف شده ارائه می دهد. شما نحوه استفاده از تغییر منطقی در NSX را برای مجازی کردن محیط سوئیچینگ خود خواهید آموخت. البته این مسیر مسیریابی منطقی را نیز فراهم می کند تا شما را به طور پویا بین محیط های مجازی مختلف مسیریابی کند. شما همچنین نحوه استفاده از خدمات gateway، تنظیمات فایروال و خدمات امنیتی را برای کمک به حفاظت و بهینه سازی محیط NSX خود خواهید آموخت.

   


  VMware NSX: Install, Configure, Manage plus Troubleshooting and Operations Fast Track V6.4
  این تمرین پنج روزه، تمرکز بر پیکربندی و رفع عیب در استقرار VMware NSX است. این دوره NSX را به عنوان بخشی از مرکز داده تعریف شده ارائه می دهد. شما نحوه استفاده از سوئیچینگ منطقی در NSX را برای مجازی سازی محیط سوئیچینگ و نحوه استفاده از خدمات gateway، تنظیمات فایروال و سرویس های امنیتی برای کمک به حفاظت و بهینه سازی محیط NSX خود خواهید آموخت. علاوه بر این، شما با انواع مختلفی از مشکلات فنی آشنا خواهید شد ،که یاد خواهید گرفت چگونه از طریق فرآیند سیستماتیک مشکلات را شناسایی و حل کنید. شما همچنین به چندین ابزار عملیاتی، مدیریت و عیب یابی آشناخواهید شد.

   

  VMware NSX: Troubleshooting and Operations V6.4
  این دوره آموزشی پنج روزه، شما را با دانش، مهارت ها و ابزارهای پیشرفته برای رسیدن به شایستگی در عملیات و عیب یابی محیط VMware NSX 6.4 آشنا می کند. در این دوره، شما با چندین ابزار عملیاتی، مدیریت و عیب یابی آشنا می شوید. شما انواع مختلف مشکلات فنی رو به رو خواهید شد که می توانید از طریق یک فرآیند سیستماتیک مشکلات را شناسایی، تجزیه و تحلیل و در نتیجه حل کند.

   


  VMware NSX: Design and Deploy V6.2
  این دوره 5 روزه به شما توانایی طراحی و پیاده سازی پروژه های VMware NSX را با ارائه درک از فرایندهای طراحی و طرح های کلی. این دوره به شما در طراحی و پیاده سازی ملاحظاتی برای مجازی سازی شبکه به عنوان بخشی از طراحی داده ها دید کامل می دهد.

   


  VMware vRealize Network Insight: Install, Configure, Manage V3.x
  این دوره دو روزه، برای شما مهارت های نصب و استفاده از VMware vRealize Insight در شبکه را برای اطمینان از زیرساخت شبکه بهینه سازی شده، با دسترسی بالا و نیز امن فراهم می کند. شما در این دوره ویژگی ها، اجزا، معماری و مزایای vRealize Network Insight را یاد خواهید گرفت و نحوه استفاده از آن را برای ساده سازی کارهای روزانه و وظایف عیب یابی را خواهید آموخت.

   


  VMware vSphere: What’s New V5.5 to V6.7
  در این دوره آموزشی سه روزه، شما با ویژگی های جدید و پیشرفت ای در VMware vCenter Server 6.7 و VMware ESXi 6.7 آشنا خواهید شد . VMware vSphere 6.7 مهارت هایی را که شما نیاز دارید به طور موثر در پیاده سازی و پیکربندی استفاده کنید، را آموزش می دهد. این دوره برای مدیران شبکه ای که می خواهند vSphere 6.7 را به محیط موجود خود در vSphere خود ارتقا دهند توصیه می شود.

   


  VMware vRealize Automation: Install, Configure, Manage V7.3
  در طی این دوره پنج روزه، شما بر روی نصب، پیکربندی و مدیریت VMware vRealize Automation تمرکز خواهید کرد. شما در مورد پیکربندی و استفاده از پلت فرم اتوماسیون vRealize، از جمله ایجاد خدمات کاتالوگ که شامل ماشین های مجازی از پیش تعریف شده و اجزای نرم افزاری و شبکه های VMware NSX بر اساس تقاضا است را یاد خواهید گرفت. این دوره همچنین رابط vRealize Automation را با سیستم های دیگر با استفاده از VMware vRealize Orchestrator به منظور استفاده از گردش کار، ایجاد چرخه تأیید و مدیریت چرخه عمر دستگاه برای صرفه جویی در منابع تحت پوشش ایجاد شده است آموزش می دهد. علاوه بر این، بهتر است درک و شناخت از چگونگی دستیابی به مزایای اتوماسیون به عنوان یک جزء از مرکز داده را بدست آورید.

   

   

  VMware vSphere: Install, Configure, Manage V6.7
  این دوره پنج روزه شامل سناریو های بسیار کاربردی است که بر روی نصب، پیکربندی و مدیریت VMware vSphere 6.7 که شامل VMware ESXi 6.7 و VMware vCenter Server 6.7 است، تمرکز دارد. این دوره شما را برای مدیریت یک زیرساخت vSphere برای سازمان با هر اندازه آماده می کند. این پایه و اساس برای اکثر فن آوری های VMware در مرکز داده تعریف شده وجود دارد.

   


  VMware vSphere: Optimize and Scale V6.7
  این دوره پنج روزه به شما مهارت های پیشرفته را برای پیکربندی و نگهداری زیرساخت های مجازی با دسترسی بالا و مقیاس پذیر آموزش خواهد داد. VMware vSphere 6.7 از سناریوهای عملی ویژگی های VMware vSphere 6.7 را پیکربندی و بهینه سازی می کند که پایه ای برای زیرساخت واقعا مقیاس پذیر را ایجاد می کند و شما را در مورد زمانی و مکانی که این ویژگی ها بیشترین اثر را دارند، آشنا خواهد کرد. این دوره درک شما را نسبت به vSphere افزایش می دهد و اینکه چگونه ویژگی های پیشرفته و کنترل های آن می تواند برای سازمان شما مفید باشد.

  انصراف از نظر